BARKOVİZYON GÖSTERİSİ

Barkovizyon sunumu, nikah anını bir seremoniyle desteklemek isteyenlerin konuklarıyla paylaştıkları özel bir video gösterisi anlamına geliyor. Eğer video gösterisi yapmak gibi bir düşünceniz varsa bu konuyu mutlaka düğün organizasyonu için görüştüğünüz mekana danışın.

Bu konuda destek veriyorlarsa yine mekanın fotoğrafçısıyla görüşmekte fayda var. Sunumu hazırlayacak ve barkovizyon perdesine yansıtacak olan yine fotoğrafçınız olacaktır. Barkovizyon için çocukluğunuzdan başlayan kronolojik bir sunum hazırlatabilirsiniz. Yaygın olarak gelin ve damat adayının çocukluk ve tanışma dönemi fotoğraflarının sunumu yapılmaktadır:  * Çocukluk fotoğrafları ve Gençlik dönemi * Tanışma anı Kız isteme merasiminde isteme anının video görüntüleri Nişan anı ve yüzük takılma anı video görüntüleri

Barkovizyon gösterisi gelin ve damadın nikahı kıyılmadan hemen önce sunulacağı için değişik fikirler de yaratabilirsiniz. Fotoğrafçınızın bu konuda uzman olduğundan emin olun ve güzel bir müzik seçimi konusunda birlikte karar verin. Ve mutlaka sunumu önceden birlikte test etmeyi önerin. Barkovizyonun tutukluk yapması video görüntüsünün başarısız olmasına sebep olabilir, denemeyi ihmal etmeyin. 

Barkovizyonu mekanın fotoğrafçısına değil de tanıdığınız profesyonel birine yaptırmayı düşünüyorsanız bu konuda ayrıca görüşüp fotoğrafçınızdan onay almanız faydalı olacaktır. Dışarıda yaptırırsanız video formatının fotoğrafçınızın kullandığı programla uyumlu olduğunu mutlaka 15 gün önceden test ettirin.

Evliligim.Com Barkovizyon Videoları

Siz de barkovizyonunuzu profesyonel bir şekilde hazırlatmak isterseniz veya bilgi almak isterseniz tasarım ekibimize barko © evliligim.com adresine e-mail göndererek veya İletişim Formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Barkovizyon sunumu ekibimiz tarafından hazırlanırken üzerinde istenilen değişiklikler yapılıp onaylandıktan sonra DVD formatında size teslim edilecektir. Olası aksaklıklara karşı 2 kopya DVD hazırlanacak, ve sunumun bir örneği de arşivimizde saklanacaktır (Not: Sunum video gösterisi formatına getirileceği için otelinizin veya fotoğrafçınızın talep ettiği her formatta kayıt yapılabilmektedir).

Klasik Barkovizyon

Seçilen müziğe göre 30-50 fotoğraf

Barko tamamlandığında 2 formatta video sunumu DVD'ye yazılmış olarak tarafınıza teslim edilir.

150 TL 

Klasik Barkovizyon Örnek - Burcu & Mehmet

Türkçe müzikler - Video kalitesi görüntüleme kolaylığı için küçültülmüştür.

 

Klasik Barkovizyon Örnek - Işıl & Erhan

Karışık müzikler - Video kalitesi görüntüleme kolaylığı için küçültülmüştür. 

 
 

Klasik Barkovizyon Örnek - Gizem & İsmail Burak

Türkçe müzikler - Video kalitesi görüntüleme kolaylığı için küçültülmüştür.
   

Klasik Barkovizyon Örnek - Sıla & Özgün

Türkçe müzikler - Video kalitesi görüntüleme kolaylığı için küçültülmüştür.

 

 

  

Profesyonel Barkovizyon

İstediğiniz kadar fotoğraf + video görüntüleriniz (söz-nişan-kına- bebeklik - kız isteme anı vb)
Barko tamamlandığında 2 formatta video sunumu DVD'ye yazılmış olarak tarafınıza teslim edilir.

500 TL 

Profesyonel Barkovizyon Örnek - Emine & Mustafa

Türkçe müzikler - Video kalitesi görüntüleme kolaylığı için küçültülmüştür.

 

Profesyonel Barkovizyon Örnek - Derya & Eray

Karışık müzikler - Video kalitesi görüntüleme kolaylığı için küçültülmüştür. 

 


 

 


Detaylı bilgi için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.