JUSTIN ALEXANDER

 FİYAT TEKLİFİ İSTE

 


Justin Alexander üst sınıf gelinliklerin, tasarımlarının ve gelinlik modasının üreticisi ve tasarımcısıdır. 1950'ler ve 60'lardan ilham alan koleksiyon en güzel vintage ve couture gelinleriyle tanınmaktadır. Justin Alexander gelinlik stili ve gelinlikleri modern dokunuşlarla yenilenerek modern gelinlikler için mükemmellik kazanmaktadır.

Eğer aradığınız benzersiz bir gelinlik ise kısa gelinliklerimize bakmanızı öneririz. Eğer aradığını eşsiz son trendler ise dantel gelinliklerimize veya denizkızı modellerimize bakmanızı öneririz. En yüksek kalitedeki kumaş ve malzemeler, harika tasarımlar ve detaylar her Justin Alexander gelinliğini gerçek bir sanat eserine dönüştürür.

Göz alıcı modelleriyle Justin Alexander 2016 gelinlik modellerini görmek için bizi ziyaret edin. 2016 Justin Alexander gelinlik modelleri tülden kabarık balo etekler, zarif dantellerden oluşan tutkulu deniz kızı, elegans ipek sifon A-kesimler ve uçuşan ipek jarse modellerle gelinlik modasında yeni siluetler yaratmaktadır.


 

Necati bey Bulvarı No:10 

Çankaya – İzmir

0232-489 5999

Minimum Fiyat Aralığı:

...-...TL

justinalexander.com.tr

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   


 

ESİN ARICAN GELİNLİK

Esin Arıcan'ın moda serüveni 1990 yılında üniversite eğitimini tamamladığı Ankara'dan İstanbul'a gelmekle başlar. Önceleri uluslararası moda trendlerini takip ederek, tekstil firmaları için kumaş ve renk...

HÜLYA MODAEVİ

Kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen moda evimiz, kendine özgü çizgisi ve tasarımlarıyla sektörde lider bir konuma yükselmiştir. Dünya trendlerinden oluşan modellerin yanı sıra, kişiye özel...

OLEG CASSINI

Oleg Cassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede ABD’nin bir numaralı markası olup, koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır. Şu an İstanbul’da...

ÇAĞTEKS GELİNLİK

Elit kadının öncelikli tercihi Çağteks Haute Coutre, geleneksel bakışa eklediği modernizm ve göz kamaştırıcı detaylarla bu yıl da hayallerinizdeki gelinliği sadece size özel olarak tasarlamaya devam ediyor.

WEDDIES

2003 yılından bu yana unutulmaz anlarınızda yanınızda olan Weddies, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi mağazalarında gelinlik, abiye, damatlık ve aksesuar konusunda geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermektedir.

JUSTIN ALEXANDER

Justin Alexander üst sınıf gelinliklerin, tasarımlarının ve gelinlik modasının üreticisi ve tasarımcısıdır. 1950'ler ve 60'lardan ilham alan koleksiyon en güzel vintage ve couture gelinleriyle tanınmaktadır...

AKAY GELİNLİK

1970 yılında Rafet AKAY tarafından temelleri atılan AKAY, 30 yılı aşan yolculuğunda, gelişimin ve değişimin hep bir adım önünde giderek, Türkiye'de gerçekleştirdiği ilklerle gelinlik sektörünün en büyük ve en başarılı markasıdır.