KIZ KULESİ

 FİYAT TEKLİFİ İSTE

 


O gece Kızkulesi yalnızca sizin!

Özel davet ve organizasyonlarınızda Kızkulesi’ni kapatarak, dünya mutfağının seçme lezzetleri arasından yapacağınız tercihlerle oluşturduğunuz davet mönünüz eşliğinde, 220 kişiye kadar olan misafirlerinizi bu eşsiz mekanda ağırlayabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında gerçekleştireceğiniz davet ve organizasyonlarınızı, Kızkulesi’nin etrafı Boğaz manzarasıyla çevrili muhteşem terasına taşıyabilirsiniz.

Düğün

İki kıtanın kucaklaştığı yerde, üzerinde bulunduğu küçük adacıktan, binlerce yıl boyunca İstanbul’u seyreden Kızkulesi, sayısız aşk hikayesine tanıklık etti. Dünyada eşi benzeri olmayan konumuyla İstanbul’un simgesi haline gelen Kule, aşk efsaneleriyle de romantizmin sembolü haline geldi. Yüzyıllar boyunca sevgililerin, manzarasına karşı, birbirlerine söyledikleri “evet” cümlesi ile aşklarını ölümsüzleştirdiği bu eşsiz mekan, hep hayalini kurduğunuz unutulmaz düğünlerinize de ev sahipliği yapıyor.

Bu tarihi doku ve mistik atmosferin yanı sıra, misafirlerinizi ve sizleri hem sunumu hemde lezzeti ile büyüleyecek düğün menülerimiz de gecenize değer katacak..

"Beyaz Fırından sipariş ettiğimiz muhteşem düğün pastalarıyla da gecenizi taçlandırıyoruz"

Davet

Dostlarınızla, iş arkadaşlarınızla veya misafirlerinizle birlikte Kızkulesi’nde, kokteyl, doğum günü, lansman, yemek ya da toplantı gibi özel organizasyonlar da düzenleyebilirsiniz.

Kızkulesi’nin en özel mekanı Kuledebar

Evlilik teklifinden doğum günü davetine, kutlama yemeğinden iş toplantısına kadar küçük çaplı her türlü davet ve organizasyonunuzu, Kızkulesi’nin en özel mekanı Kuledebar’da gerçekleştirebilirsiniz. 2 kişiden 20 kişiye kadar olan davetleriniz için, size farklı bir mekan seçeneği sunan Kuledebar’da, özel gün mönüleri arasından yapacağınız seçimler eşliğinde misafirlerinize unutulmaz saatler yaşatabilirsiniz.


 

Salacak Mevkii 34668

Üsküdar

İstanbul

0216-342 4747

Minimum Fiyat Aralığı:

200-235 TL

Kizkulesi.com.tr/

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   


  Kapasite: 250 kişi / Pazar...Perşembe günleri minimum 180 kişi; Cuma-Cumartesi günleri minimum 225 kişi için rezervasyon alınır.

  Hizmet Verilen Organizasyon Türleri: Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü