Pırlanta Tektaş Cazibesi

Pirlanta_Tektas_Yuzukler (7)

 

Yüzükler pek çok kadının sevdiği aksesuarlar arasında yer alırken, tektaş yüzükler evliliğe adım atan gelin adayları için çok daha fazla değer ifade ediyor. Özellikle bu tektaş yüzükler pırlantaysa çok daha güçlü ve dikkat çekici bir etki ortaya çıkarıyor.

Pırlanta tektaşlar hiç şüphesiz sürpriz evlilik tekliflerinin de başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Gerek tek parça gerekse alyanslarla birlikte et olarak tasarlanan bu yüzük modelleri kadınların parmaklarından çıkmayan en önemli aksesuarları olarak karşımıza çıkıyor.

Pırlanta tektaş yüzükler, farklı kesim ve modellerde, gelin adaylarının parmaklarında yerini almak üzere tasarlanıyor. Bu doğrultuda nasıl bir tektaşı seçeceği gelin adaylarının zevkine göre değişiyor.  Prenses kesim tektaş yüzüklerden, oval ve yuvarlak modellere, elmas kesim modellere varıncaya ek pek çok model, gelin adaylarını mutlu etmek üzere görücüye çıkıyor.

Yuvarlak ve oval kesim pırlanta tektaşlar en popüler seçenekler arasında. Hem klasik hem de modern tarzı bütünleyen bu model pek çok gelin adayının zevkine hitap ediyor Kalp şekilli modeller romantik gelin adaylarının kalbini fethederken, modern bir görünüm isteyenler prenses kesim pırlanta tektaşlardan vazgeçmiyor.

Pırlanta tektaş modellerinden bazı örnekelri sizler için seçtik. Daha fazla model için tek taş yüzükler galerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlari Takip Et