Nişan Bohçası Hazırlık Rehberi

Evliliğinize adım adım yaklaştığınız ve telaşınızdan dolayı alınacak veya yapılacak işleri unutma korkusu yaşadığınızı şu günlerde imdadınıza yetişiyoruz ve size kapsamlı mı kapsamlı bir nişan bohçası hazırlama rehberi sunuyoruz.

Nişan töreninde en çok en çok üzerinde durulan konulardan biridir hazırlanacak bohçalar. Sizin için derlediğimiz nişan bohçası hazırlama rehberinden yararlanarak bohçanızı rahatça hazırlayabilirsiniz. Damat bohçasının içinde yer alması gereken ne varsa bulabileceğimiz bu rehber sayesinde size sadece bohçalarınızı süslemek kalacak.

Önemli  Not : Bohçalar sandık, dantelli bohça örtüleri ve tüllü bir şekilde süslenmiş olarak hazırlanıyor. Ayrıca günümüzde sıkça kullanılmaya başlanan bavulları tercih edebilirsiniz.

Wedding Ring Pillow_tcm71-55139

Bohça hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de müstakbel eşinizin seveceği ve  beğendiği ürünleri almanızdır. Örneğin müstakbel eşiniz saten pijama takımlarından hoşlanmıyorsa bohçanıza koymak için onun tarzına uygun bir pijama takımı alabilirsiniz.

1) Pijama Takımı

2) Ev Terliği

3) İç Çamaşırları ve Çoraplar

4) Traş takımı veya Traş Makinası

5) Parfüm ve Cilt bakım ürünleri

6) Saat

7) Gömlek-Kazak

8) Pantolon

9) Cüzdan-Kemer-Kravat (Takım halinde veya ayrı ayrı da alabilirsiniz.)

10) Ayakkabı

11) Seccade-Tesbih (Eğer el becerinize güveniyorsanız tesbihinizi satın almak yerine kendiniz yapmanız hoşuna gidecektir.)

12) Kol düğmesi (Kişiye özel olarak hazırlanan kol düğmelerini araştırmanızı öneririz.)

13) Kalem Seti (Yine kişiye özel hazırlanmış bir kalem hem bohçanıza farklılık kazandırır hemde eşinizin hoşuna özel hissettirebilir.)

14) Lif-Havlu-Mendil

15) Eşinizin en iyi tanıyan sizsiniz. Bu aşamada eşinizin ilgilendiği bir hobisi ile ilgili bir takım ürünler ekleyebilirsiniz.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 thoughts on “Nişan Bohçası Hazırlık Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir