Yaratıcı Evlilik Teklifi Önerileri

Uzun süredir kız arkadaşına evlenme teklifi etmeyi düşünüyorsun. Evlilik teklifini; basit, sıradan ve daha önce yapılmış bir şekilde yapmak istemiyorsun. Yazıyı oku, yüzüğünü al, cesaretini topla ve ona hayatının teklifini yap!

Teknolojiyi Kullanarak Yapabileceğin En Güzel Evlilik Teklifi Önerileri

1- Kendi podcastini oluşturarak bu podcasti onun Ipod’una yükleyebilirsin.

2- Teklifini videoya kaydedip, bu videoyu YouTube’a yükleyebilirsin.

3- Onun kamerasını ondan gizlice al. Şehirde en sevdiğiniz mekanlara git ve her arkadaşına o mekanlarda farklı sözcükler söyleterek kayda al. En son 2 arkadaşın “Benimle evlenir misin?” desin. Ayrıca her arkadaşının eline “Benimle evlenir misin?” cümlesinin harflerinin bulunduğu birer kağıt ver. O kağıtlar ile onların fotoğraflarını çek. Daha sonra kamerayı senin aldığını ona söyle ve çektiğin fotoğraflara bakmasını iste.

4- Telefonuna sürekli mesaj gönder. Kötü bir durum olmuş, arayamıyormuşsun gibi davran ve bulunduğun yere çağır. Geldiği an ortalardan kaybol ve o seni ararken birden karşısına çıkıp teklifini yap.

5- Duygularını ve teklifini anlattığın bir internet sitesi yap. Sonra sitenin adresini ona yolla.

6- İnternetten canlı yayın yapan platformlara üye ol (örneğin; ustream). Teklifini yapacağın yere gidin ve orada teklifini yap. Canlı yayın linkini daha önceden ailelerinize ve arkadaşlarınıza yollamayı unutma.

Yiyecekleri Kullanarak Yapabileceğin Evlilik Teklifi Önerileri

1- Favori restaurantınıza git ve akşam yemeği için yüzük kutusu şeklinde bir tatlı yaptır. Kutunun içine yüzüğü koy ve akşam tatlı sipariş ettiğinizde o kutu şeklindeki tatlı gelsin.

2- En sevdiği yiyeceklerden oluşan bir sepet hazırla ve yüzüğü bu sepetin içine sakla.

3- Pasta ustasından tatlı tabağının kenarına çikolata sosu ile “Benimle evlenir misin?” yazmasını iste.

4- Pastanenizden üstünde evlenme teklifinizin yazılı olduğu bir pasta yapmasını ve vitrine koymasını isteyin. Daha sonra kız arkadaşınızı oraya pasta yemeye götürün ve pasta seçimini yapmasını isteyin.

5- Teklifini yazdığın pastayı veya keki kendin yap. Böylesi çok daha güzel ve etkili olacaktır.

 

En Oyuncu/Şakacı Evlilik Teklifi Önerileri

6- Kendi evlilik teklifinin yer aldığı bir çapraz bulmaca hazırlat ve sabah kahvaltısından sonra beraber çözmeye davet et.

7- Fosforlu harfler ile teklifi yatağın üstüne, tavana yapıştır. Gece ışıkları kapattığın anda duyacağın sevinç çığlıklarına hazırlıklı ol yalnız.

8- Evlilik teklifini buzdolabı mıknatısları ile buzdolabına yaz.

9- Ofisine veya çalışma odasına gizlice girerek çalışma masasına teklifini yaz. Sonra odada bir yere saklan ve teklifi okuyunca birden yüzük ile beraber ortaya çık.

10- Kız arkadaşına parmak ölçüsünü sor. Neden sorduğunu öğrenmek istediğinde ona yüzük almak istediğini söyle ve onu kuyumcuya götür. Hangisinden istiyorsa alabileceğini söyle. O yüzüklere bakarken, sen daha önceden aldığın yüzüğü çıkar ve bunu da bir dene istersen diyerek teklifini yap.

11- Sarhoş taklidi yap. Onu bu şekilde iyice kızdırdıktan sonra birden evlilik teklifini yapabilirsin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir