Evde Nişan-Söz Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda kız isteme töreni sonrasında yapılan ve evlerde tam bir kokteyl havasına bürünen nişan ve söz organizasyonları yapılmaya başlandı. Eğer sizde son zamanların trendini evinize yansıtmak ve daha düşük maliyetli bir organizasyon yapmak istiyorsanız yazımızı okumadan plan yapmayın.

evde-nisan-organizasyonu (3)

Öncelikle kendinize konsept bir renk seçmelisiniz. Son zamanların en çok tercih edilen renklerinin mor ve saks mavi olduğunu hatırlatmak isteriz.Hoşunuza giden bir konsept rengine karar verdikten sonra bu rengi hangi alanlarda kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor.

evde-nisan-organizasyonu (2)

 

Konsept renginizi hangi alanlarda kullanabilirsiniz? Konsept olarak seçtiğiniz rengin anlaşılmasını istiyorsanız birçok alanda kullanmanız gerekiyor çünkü insanlar bir şeyler için uğraştığınızı fark ettiklerinde bu sizin hoşunuza gidecek.Sizin için birkaç örnek olabilecek dekorasyon önerilerini inceleyebilir ve kendi konsept renginize uyarlayabilirsiniz.

 

-Kıyafetlerinizde

evde-nisan-organizasyonu

 

-İkramlarınızın yer alacağı sunum masasında

evde-nisan-organizasyonu (7)

 

-Nişan tepsisinde

evde-nisan-organizasyonu(10)

 

-Ev süslemesinde

evde-nisan-organizasyonu (1)

 

-Peçeteler,kürdanlar ve süslemelerde

april-ct-napkin-ring

 

Engagement-font-b-Ring-b-font-

 

-Nişan pastasında

evde-nisan-organizasyonu (6)

 

-Süsleme Malzemelerinde

BubblyDesignCo-NYE-Elopement-14

Sırada bir organizasyonun olmazsa olmazı müzikler geliyor. Organizasyonumuzu evde yaptığımız için internetten müzik indirebilir ve laptopunuzu salonun bir köşesine yerleştirebilirsiniz veya bluetoth müzik çalar da işinizi görebilir. Bu konuda gecenin ilerleyen saatlerine göre müzik seçimlerini yapacak ailenizden veya arkadaşlarınızdan bir kişiden yardım almanızda fayda var.

2015062801142849985

Fotoğraflar güzel bir anıdan geriye kalan en değerli şeydir.Bu nedenle en çok fotoğraflarınıza önem göstermenizi öneririz.Eğer fotoğraf makineniz varsa yine ailenizden veya arkadaşlarınızdan gece boyu fotoğraflarınızı çekmenizi isteyebilirsiniz.Yoksa cep telefonları da işinizi görebilir.Ev ortamının ışık açılarından faydalanabilir, eğer müsait bir yeriniz varsa hatıra fotoğrafı çektirme köşesi yapabilirsiniz. Evinizde bu müsaitliğiniz  bulunmuyorsa üzülmeyin internetten bulabileceğiniz alternatif fotoğraf pozlarını kendinize uyarlayabilirsiniz.

evde-nisan-organizasyonu (8)

 

-Konuşma balonları,Bannerlar,

Son zamanlarda konuşma balonları doğum günlerinden düğünlere her yerde görür olduk.Sizde bu eğlenceli konuşma balonlarından alarak nişan töreninize eğlence katabilirsiniz.Kendi fotoğraflarınızdan oluşturabileceğinizi banner ile misafirlerinize küçük bir barkovizyon gösterisi de yapabilirsiniz.

 

228503083_0

 

evde-nisan-organizasyonu (5)

 

 

-Hediyelikler

Nişanlandığınızı simgeleyen tatlı hediyelikleri de misafilerinize sizi hatırlamaları için dağıtabilirsiniz. Elifinkurabiyeleri.com‘a bakmadan kararınızı vermeyin.

Dugun_Kurabiyeleri (5)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir