AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

Ateşli Akrepler

Gözleriyle büyüleyen Akrep kadını, tutkuludur. Erkek Akrep içinse cinsellik her zaman ön plandadır.

Akrep Kadını 

Kinci ve esrarengiz

Çok tutkulu ve duygusaldır. Bu tutkusu giyimine yansır. Her kıyafetinde muhakkak dikkat çekici bir unsur vardır. Duygularını ve iç dünyasını gizlemeyi iyi başarır. Kendisine zaman zaman rahatsız bile edebilecek derecede güvenir. İçinde fırtınalar kopuyor olsa bile renk vermez. Çünkü esrarengiz olmayı sever.

Birinin dikkatini çekmek istediğinde hedefe kilitlenir ve muhakkak amacına ulaşır. Çok kalabalık bir ortamda bile bir kişinin dikkatini çekmek istediğinde, başkaları fark etmeden ufak bir hareketle mesajını yerine ulaştırabilir.

Kendisini asla ezdirmez. Karşısındaki erkeğin muhakkak kendisinden üstün olması gerekir. Erkeğe ancak üstün ve güçlü olması karşılığında saygı gösterebilir. Birlikte olduğu erkeğin cinsel ve duygusal arzularını tam anlamıyla tatmin etmesini ister. Flörtü, macerayı sevse bile, erkeğe sadık kalmayı tercih eder. Aldatıldığını öğrenirse, elinden gelen kötülüğü yapacak kadar da kinci ve öfkelidir.

Akrep Erkeği

Seks çok önemli! Kendisine zaman zaman ukalalık boyutuna ulaşabilecek kadar güvenir. ‘Dediğim dedik’tir. Aksini düşünseniz bile en sonunda onun istediği olur. Genç yaşlarda çapkınlığa başlar. Yanında sürekli bir kadının olmasını ister. Kendisini tek tecrübeyle sınırlamaktan hoşlanmadığı için, çok sayıda ve farklı ilişkiler yaşayabilir. İlk gördüğü kadına âşık olup, ömür boyu birlikte olması hemen hemen imkansızdır.

Birinden hoşlandığında, bir anda ateşli bir erkeğe dönüşebilir. Cinsellik onun için oldukça önemlidir. İlişkiyi yöneten tarafın kendisi olmasını ister. Çok kıskançtır ama eşinin, her şeyiyle dikkat çekici olmasını ister. Herkesin ilgisini çeken bir kadının onun olduğunu düşünmesi gururunu okşar. Kıskançlığıyla eşini bunaltabilir. Daldan dala konsa da aradığı kadını bulduğunda onu mutlu etmek için elinden geleni yapar. Aile yaşamında titiz sayılır.

Aşk ve evlilik

Akrep insanının gözleri çok belirgindir. Bakışlarıyla yakar. Aşklarını dolu dolu ve sınırsız yaşamak isterler. Seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati bir meseledir. Sevinçlerini de, üzüntülerini de yoğun yaşarlar bu nedenle bir Akrep’le beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız. Evliliğe karar verdiklerinde seksüel uyumu şart koşarlar. Dikkatli, sevgi dolu ve eşinin başarısı için destekleyen bir eş olurlar. Kıskanç olabilirler. Evliliklerini korumak için ellerinden geleni yaparlar.

 

Aşk Uyum Tablosu

AKREP - KOÇ

Zor bir beraberlik. Birbirlerini yönetmek isterler.

AKREP - BOĞA

Boğa Akrep’e güven verirse güzel bir beraberlik. Her iki taraf kendi eksiklerini tamamlar.

AKREP - İKİZLER

Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.

AKREP - YENGEÇ

Uyumlu ve mutlu bir beraberlik.

AKREP - ASLAN

Hareketli, tatmin edici bir beraberlik.

AKREP - BAŞAK

Olumlu ve destekleyici bir beraberlik.

AKREP - TERAZİ

Duyguların tatmin edildiği, çiftlerin arasında çekim olan bir beraberlik.

AKREP - AKREP

Ya mutlu ve ya mutsuz bir beraberlik. Birbirlerini anlamalarına bağlı.

AKREP - YAY

Uyumsuz ,sorunların yaşandığı bir beraberlik.

AKREP - OĞLAK

Uyuşmazlığın yaşandığı,zor bir beraberlik.

AKREP - KOVA

Mücadelenin yaşandığı,zor bir beraberlik.

AKREP - BALIK

Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.

BALAYI PLANLAMA / REHBER YAZILAR

Dünyanın en romantik adaları; yakınlarda Yunan adaları ve evlendiğiniz mevsime ve aya göre tercih edilebilecek balayı mekanları.

EV - MOBİLYA SAYFASI

Evlilik hazırlıklarının en keyifli yanı gelin ve damat adayının birlikte yaşayacağı evi kendi zevklerine göre almaları / kiralamaları ve dekore etmeleridir. Ev-Mobilya sayfalarımızda emlaktan mobilyaya rehberlerimizi inceleyebilirsiniz.