Yaratıcı Evlilik Teklifi Önerileri

Uzun süredir kız arkadaşına evlenme teklifi etmeyi düşünüyorsun. Evlilik teklifini; basit, sıradan ve daha önce yapılmış bir şekilde yapmak istemiyorsun. Yazıyı oku, yüzüğünü al, cesaretini topla ve ona hayatının teklifini yap!

Teknolojiyi Kullanarak Yapabileceğin En Güzel Evlilik Teklifi Önerileri

1- Kendi podcastini oluşturarak bu podcasti onun Ipod’una yükleyebilirsin.

2- Teklifini videoya kaydedip, bu videoyu YouTube’a yükleyebilirsin.

3- Onun kamerasını ondan gizlice al. Şehirde en sevdiğiniz mekanlara git ve her arkadaşına o mekanlarda farklı sözcükler söyleterek kayda al. En son 2 arkadaşın “Benimle evlenir misin?” desin. Ayrıca her arkadaşının eline “Benimle evlenir misin?” cümlesinin harflerinin bulunduğu birer kağıt ver. O kağıtlar ile onların fotoğraflarını çek. Daha sonra kamerayı senin aldığını ona söyle ve çektiğin fotoğraflara bakmasını iste.

4- Telefonuna sürekli mesaj gönder. Kötü bir durum olmuş, arayamıyormuşsun gibi davran ve bulunduğun yere çağır. Geldiği an ortalardan kaybol ve o seni ararken birden karşısına çıkıp teklifini yap.

5- Duygularını ve teklifini anlattığın bir internet sitesi yap. Sonra sitenin adresini ona yolla.

6- İnternetten canlı yayın yapan platformlara üye ol (örneğin; ustream). Teklifini yapacağın yere gidin ve orada teklifini yap. Canlı yayın linkini daha önceden ailelerinize ve arkadaşlarınıza yollamayı unutma.

Yiyecekleri Kullanarak Yapabileceğin Evlilik Teklifi Önerileri

1- Favori restaurantınıza git ve akşam yemeği için yüzük kutusu şeklinde bir tatlı yaptır. Kutunun içine yüzüğü koy ve akşam tatlı sipariş ettiğinizde o kutu şeklindeki tatlı gelsin.

2- En sevdiği yiyeceklerden oluşan bir sepet hazırla ve yüzüğü bu sepetin içine sakla.

3- Pasta ustasından tatlı tabağının kenarına çikolata sosu ile “Benimle evlenir misin?” yazmasını iste.

4- Pastanenizden üstünde evlenme teklifinizin yazılı olduğu bir pasta yapmasını ve vitrine koymasını isteyin. Daha sonra kız arkadaşınızı oraya pasta yemeye götürün ve pasta seçimini yapmasını isteyin.

5- Teklifini yazdığın pastayı veya keki kendin yap. Böylesi çok daha güzel ve etkili olacaktır.

 

En Oyuncu/Şakacı Evlilik Teklifi Önerileri

6- Kendi evlilik teklifinin yer aldığı bir çapraz bulmaca hazırlat ve sabah kahvaltısından sonra beraber çözmeye davet et.

7- Fosforlu harfler ile teklifi yatağın üstüne, tavana yapıştır. Gece ışıkları kapattığın anda duyacağın sevinç çığlıklarına hazırlıklı ol yalnız.

8- Evlilik teklifini buzdolabı mıknatısları ile buzdolabına yaz.

9- Ofisine veya çalışma odasına gizlice girerek çalışma masasına teklifini yaz. Sonra odada bir yere saklan ve teklifi okuyunca birden yüzük ile beraber ortaya çık.

10- Kız arkadaşına parmak ölçüsünü sor. Neden sorduğunu öğrenmek istediğinde ona yüzük almak istediğini söyle ve onu kuyumcuya götür. Hangisinden istiyorsa alabileceğini söyle. O yüzüklere bakarken, sen daha önceden aldığın yüzüğü çıkar ve bunu da bir dene istersen diyerek teklifini yap.

11- Sarhoş taklidi yap. Onu bu şekilde iyice kızdırdıktan sonra birden evlilik teklifini yapabilirsin.

One thought on “Yaratıcı Evlilik Teklifi Önerileri

  1. Merhaba, özel bir evlilik teklifi düşünüyorum. Bu organizasyonu sağlayabilecek profesyonel firmalar konusun da yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir